Marketing Automation na finiszu:

Bilans zysków i strat

On-line 14 grudnia o godz. 12:00

Zapisz się!
Więcej
ImageImage
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Zapisz się!

Webinar startuje za:

To, że marketing automation daje wiele możliwości to pewnie dla Was żadne odkrycie. Jednak... przenieśmy się razem w niedaleką przyszłość do roku 2024, gdzie granice możliwości w tej dziedzinie z pewnością się przesuną na nowy poziom!

Końcówka roku to doskonała okazja do podsumowania i przeglądu branży, co uczyni nasza dwójka ekspertów. Paulina Krawczyk, eCommerce Manager w ExpertSender oraz Maciej Stafiej, specjalista marketing automation przez ostatni rok aktywnie działali na scenie marketing automation, analizując i skrupulatnie zbierając spostrzeżenia dotyczące automatyzacji marketingu.

Zapisz się!

On-line 14 grudnia o godz. 12:00

🌟 Co czeka na Was podczas naszego webinaru? 🌟

Podsumowanie branży w 2023 roku

🚀

Omówimy nasze spostrzeżenia w działaniach klientów w bieżącym roku oraz dokonamy analizy obecnej sytuacji na rynku. Zidentyfikujemy zmiany w branży i ustalimy, czy można dostrzec jakieś istotne trendy oraz jaka będzie przyszłość marketing automation.

Bilans zysków i strat

📊

Czyli konkretne problemy i precyzyjne rozwiązania na przykładach prawdziwych casestudy 🔍 Poruszymy najczęstsze błędy i sukcesy przy wprowadzaniu marketing automation do Waszych biznesów. Dzięki narzędziom automatyzacji marketingu (MA) oraz sztucznej inteligencji mamy możliwość szybkiego usprawnienia komunikacji oraz odpowiedzenia na konkretne problemy, takie jak: brak segmentacji odbiorców, brak strategii komunikacyjnej, brak ustrukturyzowanego planu działania.

Parę słów o trendach - przewidzieć przyszłość i wyprzedzić konkurencję

🏃 📈

Jak stworzyć i dostosowywać strategie działania oraz jakie są konsekwencje braku takiej strategii. Jak radzić sobie z wyzwaniami, identyfikować problemy i osiągać sukcesy. Jak przygotować się na rewolucję technologiczną. To wszystko czeka na ciebie podczas tego webinaru!

Zapisz się!

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Webinar poprowadzą

Specjalista marketing automation, który w swojej pracy skupia się na strategicznym podejściu do automatyzacji. Przyświeca mu idea, że MA to przede wszystkim narzędzie do budowania i wspierania relacji
z klientami. Najlepiej czuje się w projektach e-commerce, jednak
z sukcesami prowadzi również klientów B2B. Swoje pierwsze kroki
w marketing automation stawiał już w 2017 roku.

Maciej Stafiej

Specjalistka ds. digital marketingu, w obszarze marketing automation
i email marketingu dla branży e-commerce. Swoje doświadczenie
w branży zdobywa od 7 lat. Pomaga klientom wdrożyć i rozwijać strategię Marketing Automation, a także ukierunkowywać się na zwiększanie konwersji za pomocą systemu CDP ExpertSender.

Paulina Krawczyk

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Webinar zaczyna się za:

On-line 14 grudnia o godz. 12:00

Zapisz się na webinar!