WebinarUsing summer low season to get ready for the fall shopping madness

Careers Zostań Partnerem Sprzedażowym i zarabiaj jeszcze więcej na swojej sieci kontaktów!

W ostatnich miesiącach rynek eCommerce w Polsce i Europie przyspieszył bardziej, niż ktokolwiek przypuszczał. Aby za nim nadążyć, poszukujemy Partnerów sprzedażowych dysponujących własną siecią kontaktów, doświadczeniem technologicznym w obszarze sklepów internetowych, sieci handlowych i aplikacji mobilnych. Jako Partner sprzedażowy będziesz ściśle współpracował z działem sprzedaży ExpertSender.

Czym będziesz się zajmować?

 • Identyfikowaniem potencjalnych klientów z branży eCommerce i SaaS, zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach Europy.
 • Identyfikowaniem potrzeb potencjalnych klientów oraz przedstawianiem im zakresu działania ExpertSender.
 • Prezentowaniem funkcji i możliwości ExpertSender potencjalnym klientom bazując na materiałach przekazanych przez dział marketingu.
 • Umawianie prezentacji platformy ExpertSender potencjalnym klientom. Prezentacja będzie przeprowadzana przez dział sprzedaży ExpertSender lub razem z Partnerem.
 • Zbieranie danych potrzebnych do przesłania oferty potencjalnemu klientowi.
 • Prawidłowe szeregowanie wskazanych danych potencjalnych klientów potrzebnych do uzupełnienia w systemie CRM MS Dynamics przez dział sprzedaży.

Jeśli jesteś osobą:

 • z doświadczeniem biznesowym w obszarze eCommerce/SaaS/Digital;
 • ceniącą samodzielność w działaniu i elastyczność współpracy;
 • posiadającą szerokie kontakty (w działach marketingu, C-level lub działy ściśle eCommerce i retail) w branży eCommerce/SaaS/Digital zarówno po stronie potencjalnych klientów (sklepów internetowych), jak i podmiotów mogących takie kontakty przynieść;
 • gotową poznać najnowocześniejsze trendy w MarTech;
 • posiadającą wiedzę z zakresu digital marketingu, MarTech (dodatkowy atut), eCommerce;
 • posiadającą umiejętność łączenia kontaktów biznesowych z różnych branż i ich utrzymywania;
 • posiadającą pełną biegłość zawodową w języku polskim i angielskim (rumuński będzie dodatkowym atutem),

…to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Możesz spodziewać się:

 • ponadprzeciętnego wynagrodzenia prowizyjnego;
 • stabilnej współpracy z partnerem o ugruntowanej przez ponad 11 lat działania pozycji na rynku;
 • dostępu do najnowocześniejszych technologii w obszarze MarTech oraz data-driven marketingu;
 • pełnego pakietu szkoleniowego oraz materiałów marketingowych wspomagających sprzedaż.

Zainteresowana/y?

Każda aplikacja powinna zawierać w treści CV następującą klauzulę, przy czym pamiętaj, że masz prawo cofnięcia poniższej zgody w każdym momencie. Możesz je wycofać w każdej chwili wysyłając pismo na adres siedziby ExpertSender Sp. z o.o. lub wiadomość email na adres rodo@expertsender.com, przy czym pamiętaj, że nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez ich cofnięciem. Poniższe zgody są dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest ExpertSender Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (81-451), al. Zwycięstwa 96/98, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000329885, NIP: 5862237116, REGON: 220775305, z kapitałem zakładowym w wysokości 50 000,00 złotych, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż: imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko, na które wysyłam zgłoszenie aplikacyjne przez okres 6 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Jednocześnie oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji, a jej wycofanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami i pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

LocationGdynia, Poland
KrajPolska i Europa
Forma100% zdalnie
Typ współpracykontrakt prowizyjny B2B
FunkcjaSprzedaż / generowanie leadów
Apply now

Join over 1000 satisfied brands and grow your eCommerce store using our marketing automation!

Ask an expert